Do pasjonatów życia świat należy

Dlaczego warto i w którym momencie pokazać światu swój talent?

Pasja i odwaga to rzeczywiście te wartości, które pchają nas wszystkich do przodu. Kiedy to, co robisz w życiu, nie daje Ci satysfakcji, kiedy wiesz, że stać Cię na więcej i chcesz w życiu nie tylko brać, ale i dawać bliskim, dzielić się z ludźmi wokół swoimi pomysłami, pasją… to jest właśnie ten moment, kiedy należy zacząć pokazywać światu swój talent!

 

Kiedy tworzę, największą satysfakcję sprawia mi…

… wrażenie, jakie sprawiają gotowe zabawki, nowe kolory i wzory na trójce naszych najwierniejszych recenzentów, którymi są nasze dzieci! Do tego dochodzi element satysfakcji, kiedy klienci, którzy już mają nasze zabawki, sami promują je wśród swoich rodzin, znajomych.

 

Inspiracje – skąd przychodzą, jak się rodzą?

Pierwszy wózeczek zaprojektowaliśmy z mężem dla córki Apolonii, dlatego możemy śmiało przyznać, że naszą inspiracją są dzieci i chęć umilania im dzieciństwa pięknymi, niebanalnymi zabawkami, które rozwijają ich wyobraźnię i uczą miłości do natury. Piszemy często, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, ale to jest prawda. Mamy wrażenie, że im bardziej kochasz to, co robisz, tym bardziej wyobraźnia odwdzięcza się, podając sama „na tacy” nowe pomysły, a już tylko od nas zależy, co z tym zrobimy, jak przekujemy to w sukces!

 

Nasze wartości w życiu – na co dzień i w biznesie…

Rodzina i uczciwość, pewność, że to, co proponujemy innym dzieciom, jest takiej samej jakości jak zabawki, które przygotowujemy dla własnych dzieci. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je tak, jak byśmy sami chcieli zostać obsłużeni. Pomagamy rodzicom i dzieciom w zaprojektowaniu własnej zabawki, dzięki temu w spędzaniu czasu na twórczej zabawie i fascynującej przygodzie. Dzieci stają się współodpowiedzialne za tworzenie własnych zabawek, przez co utożsamiają się z zabawkami i służą im one przez lata.

 

Kluczem do sukcesu biznesu hand-made jest…

Zabawki hand-made są niebanalne, niepowtarzalne, można je personalizować – tj. każde dziecko wraz z rodzicem może dowolnie wybierać wygląd i kolor swojej zabawki. Z zaproponowanych przez nas kolorów można „wyczarować” kilkaset różnych kolorystycznie zabawek – tego nie kupi się w żadnym sklepie! Do tego możemy nawiązać fajny kontakt z odbiorcą i zdobyć jego cenne uwagi na temat naszych zabawek, co pozwala nam się ciągle rozwijać.

 

Zdobywamy serca klientów dzięki temu, że…

Śmiało możemy powiedzieć, że nie ma w Polsce drugiej takiej firmy, która ma tak szeroki asortyment drewnianych zabawek. Ponadto podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, doradzamy w sprawie zestawień kolorystycznych. Zdarza nam się zarywać noce, bo często zamawiana zabawka jest niestandardowa i do tego „na wczoraj”. Wyróżnia nas również wysoka jakość produktów: każda wykonana przez nas zabawka jest wykonana ręcznie i dokładnie sprawdzana, tak aby mały odbiorca dostał to, co najlepsze!

 

Chcielibyśmy, żeby tworzone przez nas zabawki…

Chcemy żeby marka Oloka-Gruppe kojarzyła się wszystkim ze światowym designem, z wysoką jakością, niebanalnymi rozwiązaniami, żeby nasze zabawki były synonimem piękna. Tak jak sami piszemy o sobie: Oloka-Gruppe – „umiłowanie piękna w zabawie”.

 

Nasze marzenia to…

… robić dalej to, co kochamy, i dzięki temu uszczęśliwiać naszych małych odbiorców. Do tego mamy wiele pomysłów do realizacji na ten rok, dlatego marzymy o tym, żeby się udało choć część z nich zrealizować.

 

Słowo dla wszystkich twórców sztuki hand-made & design…

Każdy, kto zaczyna lub zaczął już realizować swoje marzenia, wie sam najlepiej, jakie ciężkie są początki, ale jednocześnie musimy pamiętać, że sztuka hand-made & design powstaje z miłości, pasji i po to, by uszczęśliwiać innych!. Uważam, że ludzie mają już dość otaczającej nas „masówki” i szukają pięknych, indywidualnych rozwiązań w każdej dziedzinie życia – czy są to zabawki dla dzieci, czy szyte ręcznie akcesoria… warto otaczać się niebanalnymi przedmiotami od niebanalnych osób!

 

A dla miłośników, sympatyków? Dlaczego warto postawić na hand-made?

Oprócz tego, że sami tworzymy drewniane zabawki hand-made, to jesteśmy też fanami produktów hand-made w życiu. Dlatego korzystam przy zakupach min. z portalu Puzzlingo, często bywamy na różnego rodzaju kiermaszach, targach, gdzie można znaleźć piękne rzeczy tworzone przez niesamowite twórcze osoby, fajnie jest się otaczać pięknymi przedmiotami z duszą!

 

O autorach

Agnieszka i Dariusz Szczepańscy – właściciele marki Oloka-Gruppe, polski producent zabawek drewnianych w tym wózeczki dla lalek, pchacze, chodziki, wózki do ciągnięcia z dyszlem lub sznurkiem, taczki, domki dla lalek z wyposażeniem, zabawki kreatywne.

Prywatnie rodzice 3 dzieci do niedawna pracujący na etacie w korporacji, postanowili zrezygnować z nielubianej pracy na rzecz tworzenia pięknych zabawek drewnianych, mają w głowie jeszcze całą masę pomysłów, trzymajcie za nich kciuki!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *